Csütörtök, 04.25.2024, 0:16 AM
Üdvözöllek Vendég | RSS
Cod2 Modding
Főoldal | Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Fórum » Egyéb » Segítségkérő » Segítség!!!!hogyan lehet humanvsbot modot account systemmel (Hogyan tudok human vs bot modot account systemmel összekapcs)
Segítség!!!!hogyan lehet humanvsbot modot account systemmel
DodokacsaDátum: Vasárnap, 09.01.2013, 11:41 PM | Üzenet # 1
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 4
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok! 
Az lenne a kérdésem hogy hogyan lehet account systemes modot humansvsbots moddal összekapcsolni?
Tehát hogy vannak az eggyikcsapatban a botok(alapból) és te csak a másik csapatba tudsz bemenni. Már van egy pár modern fegyver benne, de nemtudom összerakni account systemmel!!! 
Vagyis hogy úgy tudod használni a fegyvereket, ahogy ölöd a botokat és kapsz xp t és fejlődsz.
Aki tud segítsen!!!! 
A válaszokat előre is köszönöm!!!
Dodokacsa smile
 
SipexDátum: Csütörtök, 09.05.2013, 2:20 PM | Üzenet # 2
*-*
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 224
Hírnév: 2022
Állapot: Offline
Szia.

Háát, ez lehetetlen. Mivel, a botok nem tudnak regelni így belépnek a játékba de, csak a nézelődöbe lesznek.

Van, 1-2 megoldás arra hogy legyen account system, de akkor nem tudsz fejlődni csak pénzt szerezni és úgy semmi értelme nincsen..

Majd keresek valamit ez ügyben.. biggrin

Sipex © 2013


Nem az a fő, hogy örökké élsz-e. A trükk az, hogy önmagad maradj, örökké.
---->>> X-fire & GSC: thessos <<<----
______The Best Modder______


Az üzenetet módosította: Sipex - Péntek, 09.06.2013, 6:09 PM
 
omaSpencerDátum: Csütörtök, 10.10.2013, 10:37 AM | Üzenet # 3
Őrmester
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 37
Hírnév: 2
Állapot: Offline
Sztem semmiköze nincs a botnak a regeléshez mivel őt alapból a menu_team-be rakja. Egyszerűen a testclientsek amikor connecttelnek ott megadsz egy változót, és az acc sys-be megadod neki, hogyha bot akar belépni ne keljen regelni-e meg ilyesmi, csak berakja vmelyik team-be.
 
Sztem simán kivitelezhető.
 
Fórum » Egyéb » Segítségkérő » Segítség!!!!hogyan lehet humanvsbot modot account systemmel (Hogyan tudok human vs bot modot account systemmel összekapcs)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:

Oldal by ^Neon |Xfire:martagvagy © 2024 | Ingyenes honlapszerkesztő - uCoz